نتایج مسابقات روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ | کد خبر: ۳۰۲۷۰۹۳۷
نتایج روز نخست مسابقات دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) و گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه «ب» مشخص شد.
خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، ۶ دیدار امروز (چهارشنبه) برگزار شد که نتایج کامل آن به شرح زیر است:
هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱
پاس ستارگان ساری، برنده ۹ – چسب رازی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر
چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲
نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
هیأت کشتی قائمشهر، برنده ۸ – چسب رازی ۲ (اسامی تیم قائمشهر در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا علی جان زاده، برنده ۲- علی قلی زادگان ۱،
۶۱ کیلوگرم: خیراله قهرمانی ۲- محمدرضا ابراهیمی، برنده ۸،
۶۵ کیلوگرم: ابوالفضل حاجی پور ۳ – علی علیزاده، برنده ۴،
۷۰ کیلوگرم: سید میرشاد اکبری، برنده ۶- امیرحسین متقی ۳،
۷۴ کیلوگرم: نیما اشفاقی، برنده ۸- حسین اباذری ۶،
۷۹ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۴- مهدی اسماعیل زاده صفر
۸۶ کیلوگرم: عزت اله اکبری، برنده ۱۰ ضربه فنی – حسین نوری صفر
۹۲ کیلوگرم: ارشک محبی، برنده ۴- امیرعلی آذرپیراد ۲،
۹۷ کیلوگرم: علی شعبانی، برنده ۱۱- امیررضا فتاحی ۱،
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۱۲- سهیل یوسفی ۱
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: افشین رحمانی، برنده ۱۱- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: داریوش حضرتقلی زاده، برنده ۲- علیرضا حیدری ۱،
۶۵ کیلوگرم: شایان حمزه، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی، برنده ۱۱- عسگر محمدی صفر
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۵- علی شاه پسندی صفر
۷۹ کیلوگرم: رضا ابراهیم نژاد، برنده ۱۱- اشکان طاهرخانی ۲،
۸۶ کیلوگرم: محمد بخشی، برنده ۲- مسعود ساعدی ۴،
۹۲ کیلوگرم: آرش نیرآبادی صفر- مصطفی نجفی، برنده ۴،
۹۷ کیلوگرم: دانیا شریعتی نیا، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: وحید یوسفوند، برنده – بدون حریف
بازار بزرگ ایران، برنده ۹ – اترک خراسان شمالی ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۶۵ کیلوگرم: ایمان صادقی، برنده ۶- محمدرضا باقری
۷۰ کیلوگرم: محمدمهدی یگانه جعفری، برنده ۱۳- سید امیرمهدی حسینی ۲،
۷۴ کیلوگرم: سعید داداش پور، برنده ۱۲- سعید رسولی ۲،
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۶- فریبرز بابایی، برنده ۷،
۸۶ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، برنده ۱۱- مسعود ساعدی ۱،
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۱۱- مصطفی نجفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدحسین محمدیان، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده – بدون حریف
پاس ستارگان ساری، برنده ۹- چسب رازی ۱ (اسامی تیم ساری در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی، برنده ۹- مهدی ویسی صفر
۶۱ کیلوگرم: سید حسن عبادی، برنده ۱۱- محمدرضا طهماسب پور صفر
۶۵ کیلوگرم: مهران شیخی، برنده ۵- افشین خوش بخت صفر
۷۰ کیلوگرم: ایمان رحمانی زاده ۵- عرفان الهی، برنده ۱۱،
۷۴ کیلوگرم: جمال خدابنده لو، برنده ۳- عیرضا خدایاری ۱،
۷۹ کیلوگرم: امید حسن تبار، برنده ۱۱- علی اصغر تالشی صفر
۸۶ کیلوگرم: مهدی هدایتی، برنده ۷- حسین نوری ۲،
۹۲ کیلوگرم: محمد علی تبار، برنده ۹- امیرعلی آذرپیراد ۱،
۹۷ کیلوگرم: دانیال شریعتی نیا، برنده ۱۰- عرفان حسین زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا گرزبر، برنده ۱۲ ضربه فنی- سالار حبیبی ۱
بازار بزرگ ایران، برنده ۱۰ – هیأت کشتی قائمشهر صفر (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: رضا اطری، برنده ۱۱- رضا مومنی ۱،
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور، برنده ۱۲- جواد جوادی ۲،
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۴- ابوالفضل حاجی پور ۲،
۷۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی، برنده ۵- مهران نصیری ۲،
۷۴ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده – بدون حریف
۷۹ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده – بدون حریف
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۰- علیرضا کریمی صفر
۹۲ کیلوگرم: احمد بذری، برنده ۳- امیرحسین خطی ۲،
۹۷ کیلوگرم: مجتبی گلیج، برنده ۸- مصطفی صادق زاده صفر
۱۲۵ کیلوگرم: امیرحسین زارع، برنده – بدون حریف
چسب رازی، برنده ۸- اترک خراسان شمالی ۲ (اسامی تیم چسب رازی در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: علی قلی زادگان، برنده ۱۰- محمد ایزانلو صفر
۶۱ کیلوگرم: محمدرضا ابراهیمی، برنده ۳- علیرضا حیدری ۲،
۶۵ کیلوگرم: علی علیزاده، برنده ۱۰- حمیدرضا ترابی صفر
۷۰ کیلوگرم: عرفان الهی، برنده ۵- سیدامیرمهدی حسینی ۴،
۷۴ کیلوگرم: حسین اباذری، برنده ۱۲- مهدی گرمه ۲،
۷۹ کیلوگرم: مهدی اسماعیل زاده ۴- فریبرز بابایی، برنده ۶،
۸۶ کیلوگرم: بهنام شکوهیان ۲- فرید محمدی، برنده ۱۱،
۹۲ کیلوگرم: امیرعلی آذرپیراد، برنده ۵- مصطفی نجفی ۳،
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: سهیل یوسفی، برنده – بدون حریف
برنامه دیدارهای باقی مانده این گروه به شرح زیر است:
پنج شنبه ۲۰ آذرماه:
ساعت ۱۰: بازار بزرگ ایران- پاس ساری
ساعت ۱۱:۳۰: هیأت کشتی قائمشهر – اترک خراسان شمالی
ساعت ۱۶: بازار بزرگ ایران- چسب رازی
ساعت ۱۸: پاس ساری- هیأت کشتی قائمشهر
انتهای پیام/
برچسب ها: فدراسیون کشتی لیگ برتر کشتی کشتی آزاد کشتی.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: خبرگزاری میزان
کلیدواژه: فدراسیون کشتی فدراسیون کشتی لیگ برتر کشتی کشتی آزاد کشتی اترک خراسان شمالی ۱ هیأت کشتی قائمشهر ابتدا آمده بازار بزرگ ایران پاس ستارگان ساری ۹۲ کیلوگرم ۷۹ کیلوگرم ۵۷ کیلوگرم ۶۵ کیلوگرم ۹۷ کیلوگرم ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد اسامی تیم ۴ کیلوگرم بدون حریف برنده ۱۱ برنده ۱۲ برنده ۱۰ چسب رازی برنده ۵ برنده ۸ برنده ۴ برنده ۹
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.mizan.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری میزان» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۰۲۷۰۹۳۷ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
تیرانداز ملیپوش مازندرانی قهرمان کشور شد
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مازندران، رئیس هیات تیراندازی مازندران گفت: دومین مرحله مسابقات آزاد اهداف پروازی در بخش اِسکیت در سایت اهداف پروازی ورزشی آزادی برگزار شد و علی دوستی تیرانداز ملیپوش مازندرانی به مقام نخست دست یافت.
بهروز اسکندرنیا با اشاره به اینکه دومین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ششماهه نخست سال ۱۴۰۳ در سایت اهداف پروازی با معرفی نفرات برتر در رشتههای تراپ و اِسکیت به پایان رسید، افزود: در رشته اِسکیت علی دوستی با غلبه بر رقبایی از تهران و گلستان بر سکوی نخست ایستاد.